Ďakujem za moderného pomocníka do ambulancie.
E-časenka nám výrazne pomohla zorganizovať stres v čakárni. Pacienti su discilplinovanejší, ľahšie vedia odhadnúť čas čakania a postupne začínaju využívať výhody zo zaradenia sa do poradia z domu alebo privolanie do čakárne- s veľmi pozitívnym ohlasom . Objednávanie receptov je taktiež velmi obĺúbené a cenené.
Pre personál je e-časenka tiež veľkým prínosom, lebo ľahšie vieme odhadnúť situáciu a prispôsobiť organizáciu celého dňa.Určite doporučujem.

MUDr. Blažena Tomkovávšeobecný lekár pre dospelých

ečasenka nám so sestričkou doslova okamžite po zavedení „zorganizovala“ pacientov, priniesla pokoj do čakárne, umožnila mať prehľad ako aj regulovať počet pacientov, pomáha nám komunikovať dôležité informacie smerom k pacientom, umožňuje objednávanie opakovaných receptov bez zaťažovania sestričky. ečasenka jednoducho odstraňuje viacero zbytočne zaťažujúcich „stresorov“ v ambulancii, čím výrazne zlepšuje pocit z práce.

MUDr. Henrich Hazuchavšeobecný lekár pre dospelých

Odporúčam Ečasenku pre všetky moderné ambulancie, ktoré kráčajú s dobou. Som s ňou maximálne spokojný a práve preto som si ju kúpil aj do svojej duhej ambulancie. Medzi jej veľké prednosti považujem pohodlné zaradenie sa do poradia k lekárovi z domu.

MUDr. Kučera Marek, PhD., MHA.všeobecný lekár pre dospelých

Musím povedať, že po počiatočnom zaučení som maximálne spokojný a pacienti ešte viac. Je to skvelá investícia a vrelo ju kolegom odporúčam☺.
Pekný deň prajem.

MUDr. Tibor Bokorvšeobecný lekár pre dospelých

S e-časenkou som spokojný, v čakárni je väčší poriadok. Pacienti ju prijali a ocenili, niektorí využívajú aj privolanie či prihlasovanie sa z domu. Dlho som s nákupom e-časenky váhal, no jej kúpu neľutujem, už som ju odporučil aj niekoľkým priateľom a známym.
S pozdravom L.Lóška

MUDr. Libor Lóškavšeobecný lekár pre dospelých

Dobrý deň,
chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za nový vyvolávací systém, ktorý som si u Vás zakúpila. Už dlhšiu dobu som mala záujem o niečo takéto. Bohužiaľ nič vhodné som na slovenskom trhu nenašla.

MUDr.Neubauerovávšeob amb. pre dospelých Levice

Dobrý deň,
so systémom Modernej čakárne Ečasenka pracujem len mesiac,no zatiaľ som s ním veľmi spokojná. Pacienti majú možnosť vybrať si, či chcú čakať v čakárni, alebo využijú svoje mobilné telefóny na to, aby sa dali privolať na vyšetrenie a ušetrený čas mohli využiť na vybavenie si iných záležitostí. Taktiež nemusia vstávať zavčasu ráno, aby sa im ušla časenka, ale môžu si v pokoji domova cez internet zajednať poradie, o ktorom sú informovaní sms správou, prípadne sa môžu dať privolať na vyšetrenie, keď sa blíži ich poradie,

MUDr. Zuzana BalcováORL ambulancia